| Gyany02 a întrebat:

Cat de mult conteaza o floare pentru o fata? Intreb asta deoarece astazi pe 8 martie m-am trezit cu un buchet de zambile in mana primite de la un prieten care are o florarie si am intrat intr-o clasa si acolo o fata super-draguta m-a vazut cu ele, eu am iesit din clasa si m-am intors inapoi si i le am oferit, ce ma surprins placut a fost reactia ei una neasteptata, se uita la mine de parca as fi mare zeu, aceea senzatie mi-a placut si mie si cred ca mai mult ei.

2 răspunsuri:
| aniiledha a răspuns:

Nu stiu pentru alte fete dar pentru mine o floare inseamna foarte mult, iubire, respect, simt ca sunt o persoana speciala in fata acelui baiat. acea fata nu s-a gandit ca acele flori sunt pentru ea si de aia a fost placut suprinsa. asa ca poate povestea voastra o sa aiba un final fericittongue

| Alyra a răspuns:

Bună!
Eu cred că înseamnă destul de mult. Înseamnă că îi acorzi importanță. Sigur că s-a bucurat. Tuturor ne place să ni se acorde atenție; să se gândească și la noi cineva.
O zi bună!