| pussycat_9041 a întrebat:

Cat inseamna 83 de token? Stiu ca sunt jetoane, dar in bani reali reprezinta cat?

4 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

O nimica toata laughingpresupun ca esti prin cam4 ala
1000 de token is 10 euro tongue socoteste acum tu cat iei pe 83hee hee

| Exb_Ema_1994 a răspuns (pentru Baton):

Nu stiu de ce vorbesti fara sa stii, o mai informezi si prost 1000 = 50 de dolari deci 85 tokens ar insemna in jur la 45 de centi. Sper ca te-am ajutat, o seara buna

| Baton a răspuns:

Ema tu raspunde la intrebare fara insisti la altcineva.

| Exb_Ema_1994 a răspuns:

Baton nu stiu de ce vorbesti fara sa cunosti, Bun daca 1000- 50 de dolari atunci 83 de tkz este in jur la 45 de centi, cam asa ceva ..seara buna