| Craciunițța a întrebat:

Cat pot sa slabesc maxim pe saptamana?
Credeti-ma nu vreti sa stiti cati ani si cate kg am:-s
Vreau sa slabesc urgent.intelegeti-ma
Va rog fara comentarii rautacioase
Pls help mee(

Răspuns Câştigător
| corina70 a răspuns:

Uite incearca sa nu mananci carne timp de 4 zile...mananca fructe si altele si nu paine! Si iesi sa alergi o ora dimineata, chiar daca nu o sa se vada chiar imediat e sanatos si iti da o stare di bine.

5 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Intr-o saptamana, poti slabi intre 0, 5 si 2 kg, in functie de dieta pe care alegi sa o tii. Sanatos si okay ar fi sa slabesti cate un kilogram pe saptamana, cu o dieta hipocalorica, reducand cantitatea de mancare si alimentele ce contin zahar si neeliminand niciun aliment pe care il consumai de obicei din dieta. Astfel organismul nu o sa piarda prea multe substante esentiale si nutrienti si vei si slabi, incet, dar sigur, fara riscul de a suferi vreo alta problema de sanatate happy.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

NU POTI! Trebuie sa faci exercitii cardio pentru o perioada indelungata.

| tatiiianaa a răspuns:

Pai sa nu mananci mult seara si dimienata foarte putin sa fugi sa faci sport...winking

| taxy2heaven a răspuns:

Deci sa te infometezi e cea mai mare prostie pe care o fac multe fete pentru ca a slabi nu inseamna sa nu mananci pentru ca iti dai seama ca sunt urmari.Incearca doar sa faci sport si sa reduci ratia de mancare nu mult dar in loc de o farfurie de supa mananca jumatate in loc de intelegi ce vreau sa zisc si ar trebui sa reduci cat de mult poti mancarea grea asta daca vrei cu adevarat sa slabesti. Pentru inceput nu renunti dintr-o data la toate nici decum infometarea cum ti-am zis reduci ratia la orice mananci si nu consumi mancare seara dupa 118 mai bine un ceai sau fruct ceva usor.

| tetia1998 a răspuns:

6-7 kilograme pe saptamana am vazut la tv