| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa slabesc sunt disperat! nici unei fete nu-i place un baiat gras! va rog si fara comentarii rautacioase! funda! big grin kiss

Răspuns Câştigător
| Florennce a răspuns:

( continuare ) : Eu, iti spun ca as accepta un baiat oricum, daca are o personalitate draguta si e sincer, nu. Motto-ul meu " Cine vrea sa te placa, te place asa cum esti! ". Iar slabitul e pentru sanatate, nu pentru aspect. O zi buna happy

6 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Edward, iti zic povestea mea cum in 3 luni am dat jos 30 kg. Incearca fara: paine, dulciuri, mancaruri prajite in ulei, cartofi. Seteaza-ti 3 mese pe zi. De exemplu: Dimineata: 1. Cafea (ajuta la slabit) daca nu iti place un iaurt dar fara adaos de fructe. Dupa-amiaza: 2. 2 Oua fierte cu o salata fara ulei doar cu sare daca preferi sau niste paine prajita, sau imbinatie intre ele. Seara: Incearca sa nu mananci dupa ora 6 si sa nu mananci seara foarte mult ca atunci se depune cel mai mult: De preferat 1 salata de legume... 1 grefa (ajuta foarte foarte mult la slabit). Si cel mai important lucru, trebuie sa faci sala(de forta) in acelasi timp, daca chiar te intereseaza iti voi da programul meu de slabire, si crede-ma, tot ce ai grasime o sa se transforme in muschi puri.

| Nastia a răspuns:

Fa sport, du-te la sala si evita grasimile in dieta ta.fa-te vegetarian.

| Florennce a răspuns:

Buna, Edward! happy1. Ca sa slabesti,incearca sa mananci alimente usoare,gen iaurturi, fructe, rosii. ce iti place dar sa nu fie prajeli sau fast-food. Poti sa bei multa apa si seara sa faci niste exercitii fizice,mai ales daca ai mancat din greseala prea mult, iti spun din propria experienta ca te va relaxa,in plus aceste exercitii pun in miscare si circulatia sangelui.Poi sa faci niste abdomene, fandari, rotirea bratelor si inclinarea trunchiului intr-o parte si alta, sau exercitii pe care tu le stii de la scoala ce lucreaza in anumite zone.

2. Eu, ca si fata, iti spun ca daca esti un baiat de treaba si dragut nu mai conteaza cum arati. Poate ca la un moment dat,o fata te va placea asa cum esti. Nu conteaza sa ai muschi si sa fii genul "baiatului din filme", conteaza sa fii tu insuti, sa ai incredere in tine, sa nu te dezamagesti pentru ca poate o fata pe care o placi nu te va vrea. O sa-ti vina randul cand o fata te va aprecia pentru cine esti. Poate o sa zici " m-am saturat de comentariile aste ca >>nu conteaza aspectul

| Cezar a răspuns:

Jaxson_justin ID meu. si iti explic eu cum ...eu intr-o saptamana am scpat de 4 kg si am mancat de toate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eduard? gresesti.o vorba din stramosi spune; omul gras este si frumos.sabt fete care se simt in siguranta alaturi de oamenii mai voinici sau mai plinuti.cauta sa suplinesti faptul ca esti gras,cu mobilitate,la dans, glume, vocabular frumos si toale elegante.

| TeddyXd a răspuns:

Mult sport si o dieta sanatoasa