| i4ever a întrebat:

Cat timp alocati calculatorului pe zi? Dar televizorul?

21 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cam 6 ore la pc si cam 3-4 la tv big grin.restu` afara si dormit laughing big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

La tv numai seara vreo 2-3 ore happy
La calculator cam mult din pacate 5-6 ore.straight face

nony
| nony a răspuns:

Mai mult decat ar trebui straight face

| Antrax a răspuns:

Eu asa pe sarite stau cate 20 de min ies la plimbare pana atunci sta mami vin acasa ma uit ce e nou iar plec si tot asa

| Brigitta a răspuns:

Depinde cat timp liber am: aprox 2-4 ore pe zi la calculator (dar daca am proiecte pentru scoala atunci si toata ziua).
Televizor maxim 2 ora/saptamana.

| Yly a răspuns:

2-3 ore calc..si o jumate de ora tvlaughing

| Jonsdottir a răspuns:

La pc maxim 6 ore (cam mult)hee hee si la tv cam 2-3 ore...

| Diva a răspuns:

In timpul saptamanii stau foarte putin la pc(cam 2 ore pe zi)dar ma revansez in weekend.La Tv stau cam 2 ore pe zi

| snepy a răspuns:

Nu ma uit la televizor, la calculator stau atata timp cat am liber happy

| Viuvi a răspuns:

Nu stiu exact, oricum calculatorului mult din pacate rolling eyes

| dulcika a răspuns:

La calculator cam 4-5 ore, iar la televizor cam 3-4 ore

| emy a răspuns:

Calculatorului ii acord cel mult 2 ore pe zi, iar televizorului, cam 15-20 de minute.

| vyol3ta a răspuns:

La pc toata ziua big grin
si TV-ul nu prea, maxim 2 ore

| frida0purple a răspuns:

La televizor 5 minute pe zi.
La calculator cam 6 ore pe zi straight face.

| Roxu a răspuns:

Cu toate ca doctorul mi-a zis sa stau la calculator cel mult 2 orelaughing, cam 6 ore pe ziblushing, iar la tv cam 2-3 ore:-D.

| knnight a răspuns:

Calculatoru 9-10 h straight face, tv nu prea cateva minutestraight face

| SpikE a răspuns:

La computer 6-7-8 ore, la tv mai mult seara ca ziua n-ai ce vedea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit la tv si stau pe computer in acelasi timp...cam vreo 7 ore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Computerul...toata ziuahappy
La televizor doar seara uitandu-ma la un film sau la o emisiune interesanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai fug mai fac un ceai, mananc in dulap ca fi-miu ma trage de fusta, mai scriu un rand, mai tip la ei, cam asa.

| adorra a răspuns:

Sooooooopeeeeerrrrrr moooooooolt