| anonim_4396 a întrebat:

Cat timp dureaza menstruatia pana devine regulata?

Răspuns Câştigător
| Diana3457 a răspuns:

Uite o pagina care te va ajuta http://www.libresse.ro/menstruatia-mea/totul-despre-menstruatie/ si chiar nu stiu cat dureaza menstruatia pana devine regulata.La fiecare e diferit. Poate dura mai multe luni, chiar si 2-3.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc m-ati ajutat foarte mult va multumesc :*

| Diana3457 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ai de ce! Te pup! Ai grija de tine..si daca ai timp ar fi bine sa citesti toata pagina, e foarte interesanta si te ajuta foarte mult! Te pup si ma bucur ca te-am putut ajuta!winking :*

| anonim_4396 explică (pentru Diana3457):

Bine asa o sa fac.

| PsiholoagaTPU a răspuns:

Depinde de fiecare fată, la unele 1 an, la altele 2-3.

| Paula168 a răspuns:

Depinde. Poate dura chiar si trei luni. Dupa aceea va veni complet regulat.