| roksyk a întrebat:

Cate carti (roamne) credeti ca am citit pana acum? { Am 12 ani happy }

36 răspunsuri:
| KaTaLyN a răspuns:

La ce intrebarea ai pus...raspunsu e clar 0 (ZEROOOO) frate tocmai am dat un raspuns mai sus ca nu toate blondele sunt proaste si nu ca depinde de culoarea parului ci de IQ fiecaruia...si intrebarea ta este argumentul meu daca vrea cineva sa ma contrazica smug simte`te mandra d tine

| alma a răspuns:

Nu fiti asa de duri cu copila, are doar 12 ani, poate a vrut sa scoata in evidenta doar una din placerile ei, eu prefer intrebarea ei decat cele despre sex sau daca credem ca este insarcinata sau mai stiu eu ce, bravo tie si sa continui tot asa. Pa

| DoctorG.Medic_legist a răspuns:

Niciunul/niciuna...straight face

| eliza a răspuns:

Buna! eu nu stiu ca mai nou la romane se zice''roamne'' dar si eu am 12 ani si nu am citit niciun roman pentru sunt prea lungi si ma plictisesc repede si sa revenim la intrebarea ta cred ca niciunul si sunt de acord cu faracool01 TPU nu este uun site de ghicit. pa pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa ne uimesti, ce parere ai? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat si eu am tot 12 ani si nu ma laud ca am citit la viata mealaughinglaughinglaughing)