| roksyk a întrebat:

Cate carti (roamne) credeti ca am citit pana acum? { Am 12 ani happy }

36 răspunsuri:
| lacrimi a răspuns:

Roksyk esti unicata, du-te frate la Harvard sau la Sorbona si lasa-ne!

| Ben. a răspuns:

Felicitari roksyk! e un lucru foarte bun. tine-o tot asa si vei avea doar de castigat.vei afla multe lucruri.vei primi lectia experientelor altor oameni si-ti va stimula imaginatia.bravo.

| alma a răspuns:

Nu fiti asa de duri cu copila, are doar 12 ani, poate a vrut sa scoata in evidenta doar una din placerile ei, eu prefer intrebarea ei decat cele despre sex sau daca credem ca este insarcinata sau mai stiu eu ce, bravo tie si sa continui tot asa. Pa

| roksyk explică:

@ Dr.BenZona si Alma: multumesc ca macar voi ma sustineti sad Ceilalti ori nu ma cred, ori ma considera o laudaroasa, etc

| Ben. a răspuns:

Roksyk eu am avut acelasi narav ca si tine. mi/am petrecut copilaria citind. e un lucru bun. poate ca oamenii ar fi mai buni si mai destepti daca ar citi mai mult. in tot cazul, din asta o sa ai doar de castigat. si sper sa se indeplineasca ce/a zis @lacrimi / sa ajungi la sorbona sau la harvard, D ne ajuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat si eu am tot 12 ani si nu ma laud ca am citit la viata mealaughinglaughinglaughing)