| Buuff a întrebat:

Cate carti the vampire diaries sunt in total. si unde se pot gasi toate(in bucuresti) in afara de bravo care astept 12 ani pana apare fiecare ca n-am rabdare laughing. stiti in total toate cam cat ar putea costa va rooog. fundita >:-:Xms:*

1 răspuns:
| NuAmGăsitNume a răspuns:

7 carti:
-trezirea
-lupta
-furia
-reuniunea
~intoarcerea ( asa sunt numite ultimele 3, o serie) call meaderea noptii
-suflete umbra
-miez de noapte

Volumul 7 inca nu a aparut la noi.

Le gasesti in orice librarie, fiecare avand un pret intre 35-49 lei.
La primele patru daca le cumperi impreuna la set poti primi o reducere, cred.