| roxystomp a întrebat:

Cate feluri de kent click exista? (daca exista si lung, sau mai slabe etc). Dau fundita big grin

3 răspunsuri:
| Fayree a răspuns:

~ Lasa-te nu mai fuma! Crezi ca face bine, si oricum e chiar penibil sa stai cu asa ceva in gura laughing. Fara jigniri dar nu e la "moda" si iti afecteaza viata! oh go on. Fundita? puppy dog eyes.

| claudica2703 a răspuns:

Kent click lung si scurt. Au aceeasi concentratie, deci cel scurt e mai "tare" sa zicem pentru ca e mai micsi aceeasi concentratie cu cel lung, care e un picut mai slab. Daca tot te intereseaza astea doua, iti recomand lung pentru ca nu miroase la fel de tare ca cel scurt, ma refer dupa ce l-ai fumat.

| Ieedi a răspuns:

Doar lung si scurt. Si difera doar lungimea la ele. Mai e si Kent Iamp care este tot cu click dar nu este mentolat.