| AnDrEeA8039 a întrebat:

Cate feluri de sims exista (1, 2...) si despre ce este vorba in fiecare? Dau fundita...

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

1, 2 si 3 momentan.
Pai in toate se intampla cam acelasi lucru.
Sims 1 si 2 au grafica mult mai proasta decat sims 3.Au mai putine chestii, si mai putine obtiuni.
Trebuie sa-ti faci o familie, sau o persoana si sa o duci la lucru sa o speli sa-i faci prieten, sa o casatoresti etc.
E dragut asa la inceput, dar cu timpul o sa te plictisesti.

| Patty99 a răspuns:

Am toate simsurile
sunt super swwet au si extesion pack pentru mai multe aventuri in el ma joc regular ca sa nu ma plikrisesk e tare joku`love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu l-e stiu doar pe 2 dar o sa imi ia ceva timp:the sims 2 in care iti faci o familie iti cumperi o casa o amenajezi cum vrei tu doar ca o sa tia ceva bani asa ca trebuie ca simsii sa isi ia o slujba ca sa poata mancalaughingdar eu nu ma obosesc bagi niste coduri:ctrl+shift+c si iti da 50 000 apoi te joci cu simsii mai este si the sims 2 university in care pe primul loc in acest joc este scoala, the sims 2 nightlife in care pe primul loc sunt petrecerile, dansul si muzica apoi mai e the sims2 open businessin care pe primul plan este gatitul poti sa gatesti orice vrei, the sims2 pets in care pe primul loc sunt animalele poti avea orice animal de casa iti doresti porc de guinea, catel, pisica etc. mai e si the sims2 family fun stuff in care pe primul loc este sa iti faci o familie si sa ai grija ca simsii sa nu se certe, sims2 glamour life stuffin care este vorba numai despre confort si lucruri simandicoase ai grija de asta daca nu simsii vor devenii foarte agresivi! apoi ultimul este the sims2 festive holiday stuff in care este vorba despre craciun si halouin (dar scuza-ma ca nu stiu cum se scrie) si gata sper ca te-am ajutat pentru cat ma doare mana chiar cred ca merit fundita!

| UpsQueen a răspuns:

Daca te-ai plicti de simsul pe care-l ai sa stii ca exista the sims resource, un site me net de pe care-ti poti descarca pe sims accesorii, haine ect. si cred ca ati auzit de paarola de bani care se scrie simplu:apesi ctrl si tinand apasat apesi si pe shiftsi tinandu-le apasate pe amandoua apesi pe c