| Anndra09 a întrebat:

Cate grile ai de rezolvat la admitere pentru facultatea de medicina?big grin

6 răspunsuri:
| cllaudDia a răspuns:

100 happy

| Anndra09 explică (pentru cllaudDia):

Mersihappy...si cum se calculeaza punctaju?big grin

| cllaudDia a răspuns (pentru Anndra09):

Pai in functie de cate raspunsuri ai corecte, fiecare intrebare avand un punct. Si parca pana la 65-70(cam asta)este limita la buget.

| Anndra09 explică (pentru cllaudDia):

Deci daca de ex la o grila am ca raspunsuri A, B, E... atunci cate puncte am?:d

| cllaudDia a răspuns (pentru Anndra09):

Fi atenta: Sunt 100 de intrebari si fiecare are diferite variante de raspuns( A,B,C, etc), iar la fiecare doar una este corecta.
Punctajul se calculeaza in functie de raspunsurile corecte pe care le dai, adica tu trebuie sa nimeresti la fiecare intrebare raspunsul corect, si cu cat ai nimerit mai multe corecte cu atat punctajul creste

Adevarul va fi ca este multe grile de completare.