| anonim_4396 a întrebat:

Cate iubite a avut justin bieber?

22 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Draga "caitlin" care a dat raspuns mai inainte...esti dusa.

Asa sa revenim... a avut 3 iubite happy Caitlin Beadles, Shay Misuraca si inca o fata anonima.

| Rukhsandra a răspuns:

Una... pe mine dar m-am saturat de fata lui si i-am dat papuci big grin

| User a răspuns:

Aproape una.

| MonkeY a răspuns:

Ai de *** ce va intereseaza mai bine mergeti si cititi o carte normal ca a avut 100 de iubite dupa cati bani aree. e si normal fetele sau dus la un star si nu la un boschetar Poet nu?

| Andrelutssa a răspuns:

De unde sa stiu ew
stiu ca prima lui iubita a fost cand avea 13 anitongue

| Petronela a răspuns:

3 cred

| Dede_1899 a răspuns:

Nu ai altceva de facut decat asta? citeste o carte si lasa-l pe miorlaitul ala in treaba lui laughing

| Andrada_5061 a răspuns:

A avut 3 prietene. Cea mai lunga relatie a fost cu Caitlin
;)http://www.youtube.com/watch?v=uaO8bvTWz6M&feature=related

| Lαααα a răspuns:

Vrei sa zici cati iubiti!rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca a avut 5

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca justin biber a avut 5 iubite si cea mai lunga relatie a fost cu Caitlin dar nu este pentru el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I tell you the truth i'm his girlfriend

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba fraier nu cred ca ai fost iubita lui ca el vb engla si nu esti genu lui si nu ai cum sa te intalnesti cu el pitipoanca ce esti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

3 dar cea mai lung nu a fost cu catelin a fost ci kim cardasian care inca este iubita lui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce minti tu rukshandra? ti-ar place tie sa ai stofa de istvan :X rolling on the floor eu am fost! si eu voi fi! la mine a venit acasa si a mai fost o cu prietena de-a mea. cu care inca mai e, dar nu e oficial ca pe mine ma place!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A avut foarte multe relatii dar acum este cu demi lovato

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

4 cu mine 5

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A avut 3 prietene Caitlin Beadlea cu care a avut cea mai lunga relatie, Shay Misuraca, si Rebeca nu stiu numele de familie fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiti ceva de fapt ce va intereseaza cate iubite a avut el bravo lui cine nu siar dori sa fie in pielea lui.Este o persoana foarte draguta care pune multa dragoste in toate melodiile lui. Cei care cred acea minciuna despre el inseamna ca nu i-a fost niciodata fan adevarat

| CRC98 a răspuns:

Pe masa rolling on the floor

| moni_7702 a răspuns:

A avut 5 iubite. funda___?//

| caitlin_8176 a răspuns:

Pai : caitlin beadles, jusmym, kim Kardashian si, fata din les loney girl a avut am 4 sau 5 iubite