| LoL2000 a întrebat:

Cate izvoare are Dunarea? din intreaga Europabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| ionut1134 a răspuns:

Du-te la scoala are doar un izvor nu se poate sa aiba mai multe tu te referi prin cate tari trece pune intrebarea corecta happy

| LoL2000 explică (pentru ionut1134):

Hmm ma gandeam eu ca are unul thinking in Germania thinking dar vroiam sa ma asigur ca erau niste prosti care tot ziceau ca are mai multe rolling eyeswinking

| ionut1134 a răspuns (pentru LoL2000):

Doamne ce IQ au? 0, 01? nu exista cu mai multe isvoare =]] Funda? :O3

| LoL2000 explică (pentru ionut1134):

Zincer nici nu cred ca eu asa ceva thinking cam tampiti de felul loroh go on oricum na macar bine ca nu iau zis asta profului O. o laughing) si mbine sa zicem thinking

| ionut1134 a răspuns (pentru LoL2000):

Daca sunteti in a 2-3a mai zic ca nu stiu dar daca sunteti mai mari de a 5-6a sunt "Copii facuti pentru alocatie" =]]

| LoL2000 explică (pentru ionut1134):

Daca ti-as spune ca a 8 a mai crede? rolling on the floor