| byenkutzyk a întrebat:

Cate kg ar trebui sa ai la inaltimea 1.50 in asa fel incat sa nu pari "grasa"?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| ejaxz a răspuns:

45... cel mult.

33 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cam 40 happyDar poate sa depaseasca putinhappyInsemnand 41 sau chiar si 42 happy

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Teoretic 40... dar depinde si de oase... daca sunt usoare sau grele...

| Annitu a răspuns:

42-43 kg

| diana a răspuns:

50(ti-o spun din propria experienta):*

| Gabystelistu95 a răspuns:

Cam de la 40 de kg in sus.

| St!L a răspuns:

Intre 40-45! Nu mai putin de 45 dupa aceea esti prea slaba! bineinteles daca e vorba de tinetongue

| muffin94 a răspuns:

40-41

| snepy a răspuns:

45-50

| raisa1993maria a răspuns:

Eu am 1. 50, 17 ani si 42 de kg, eu zic ca e corespunzatoare greutatea inaltimii. ca inaltimea si varsta nu prea sunt din pacatesad sunt o pitica

| byenkutzyk explică:

Alexander139 la 25-35 de kg o sa arat ca o scobitoarerolling on the floorNu o sa se mai uite nimeni la minelaughing...big grin Inaltimea astasad...Eu am 1.50 si 48 de kgwhistling...Nu prea imi convine, par putin plinutahappySper sa slabesc pana incep scoala 5 kgwhistling...Multumesc pentru raspunsuri!kisskisskiss

| ALY_2447 a răspuns:

Uite draguta la 1m si jumatate ar fi foarte potrivit sa cantaresti in jur la 50kg dar daca ai ceva in plus e mai bine esti mai atragatoare

| Adyna_2391 a răspuns:

Normal este ca numarul care reprezinta kg sa fie cu 10 mai mic decat numarul care reprezinta inaltimea(in cazul tau 40)happy

| 61n4 a răspuns:

Cam 50 zic eu.sau 55...
... daca ai 45 esti slaba rau ...eu am 43-44.si am 1, 56...si crede-ma ca nici nu ma vad laughing)

| miha_3376 a răspuns:

Pai cred ca 50...asa zic doctorii endocrinologi

| pepenerosu a răspuns:

Da. Cam 40 de kg. dar asa cum zice cineva mai joc depinde si de cat de grele sunt oasele.Ideea e sa arati bine si sa te simti bine.indiferent de kg.

| goruna a răspuns:

Asta depinde... daca vrei sa pari "normala" sau "fotomodelbig grin
oricum, in ambele cazuri, n-ar fi prea indicat sa depasesti 50kg.

| nexa a răspuns:

Masa corporala trebuie sa fie cu 10 mai putin decat inaltimea deci u trebuie sa ai 40 de kgbig grin

| curiosgirl a răspuns:

Cred ca 40-45, nu mai mult...

| Bellisima a răspuns:

Eu am 1. 50 si 50 kg si sunt binisor trebuie sa mai labesc in jur de 3 - 4 kg deci si tu ar fi bine sa ai injur de 46-47

| adde a răspuns:

50 e prea mult si 45 e mult cred eu cam 42

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
40 de kilograme până al vârsta de 30 de ani. După aceea, greutatea egală cu înălțimea 50 de kilograme la 1.50 cm.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde de varsta intre 40 si 45!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde in ce fel esti grasuta... 40 e prea putin daca ai mai putin de 18 ani.circa 47-50 maxim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

50 kg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

42kgcel mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bey... voi de pe ce planeta veniti.asa ca idee? frt a zis pentru 1. 50 care e greutatea"ideala"iar voi ziceti 45-50(cei care au zis 40 pana in 45 e bine)asa sa revenim deci eu am 1. 65m si am 47kg si nu-s grasa arat bine... voi credeti ca la inltimea 1. 50 merg 45-50kg?

| ghitacristi76 a răspuns:

La 1.50 inaltime ar trebui sa ai 50kg?///

| alexander139 a răspuns:

Vreo 25-35.

| DyDy85 a răspuns:

Pai,sincer o prietena are la 1.50 m 39 kg si eu tot atat.