| SKa a întrebat:

CATE KG ARE UN BMX JUMPER DHS?

Funda!

Răspuns Câştigător
| AlexNevars a răspuns:

Pai am auzit ca bmx de la dhs este un pic mai greu decat celelalte.Deci cred ca are in jur de 4-5 kg!

5 răspunsuri:
| gxg2002 a răspuns:

4-5 kh are poate cadrulhappy

| mihsisony a răspuns:

Nu nu-i advarat un bmx nu are cum sa aiba 4 sau 5 kg asta e o prostie...un bmx cu cadru din aluminiu adica unu pro are in jur de 10 - 12 kg, iar un bmx jumper are 15 -16 kg

| AlexNevars a răspuns:

Pai am auzit ca bmx-ul de la DHS este un pic mai greu decat celelalte, deci cred ca are in jur de 4-5 kg.

| AlexNevars a răspuns:

Pai am auzit ca bmx-ul de la DHS este un pic mai greu decat celelalte, deci cred ca are in jur de 4-5 kg.Si imi dai funda te rog?

| Chitimia_Daniel_1999 a răspuns:

Am avut unu si avea 12.7 kg