| Georgiana95 a întrebat:

Cate melodii incap pe un dvd de 120 de minute si 4, 7 GB?thinking

3 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

In jur de 600-700 de melodii. Pentru ca spatiul unui DVD de 4, 7 GB este de 4, 37 GB. Pune-ti melodiile linistita! happy

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Spațiul de stocare efectiv al unui DVD de 4, 7 GB este de 4, 37 GB. Presupunînd că un fișier mp3 are în medie 7 MB, pe disc vor încape 639 melodii.

| Luchi_Ursulet_1990 a răspuns:

Tinand cont ca o melodie are in jur de 5 mb ar trebui sa-ti incapa cam intre 650 -800 melodii...Destule pentru oricine!