| MihaiFCB a întrebat:

Cate numere din colectia "masini de legenda" sunt?
in vitrina de pe revista sunt 19 dar am vazut pe unele forumuri ca ar fi 60-78
stie cineva exact?

Fundita

Răspuns Câştigător
| cristianorudi7 a răspuns:

Asta cu 60-78 nu stiu, da-mi si mie siteurile unde ai vazut, dar in colectie st 19. pe 1 am cumaparat-o super tare!

2 răspunsuri:
| coss a răspuns:

Hai sa o luam logic.Deci in biblioraft incap 20 de reviste, iar tot in biblioraft ai primit 5 numere ce se pot lipi pe bibliorafturi in patratelul ala mic asa ca 20 X 5=100 de reviste asa ca 100.Macar daca nu imi poti da funda da-mi puncte. mersi

| rdu2000radu a răspuns:

Cred ca sunt 19 sau 38.