| omulpaiangan a întrebat:

Cate ore de sport se fac pe saptamana la liceul sportiv?

5 răspunsuri:
| Raul_Pop_2000 a răspuns:

Depinde de liceu...de exemplu la liceul la care sunt eu se fac in fiecare zi ore de sport.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| omulpaiangan explică (pentru Raul_Pop_2000):

Si cate ore faci pe zi?

| SiLaS a răspuns (pentru omulpaiangan):

Pai daca esti la un sport anume faci antrenamente cateva ore nu stiu. Daca esti la gimnaziu in cadrul liceului cum am facut eu ai doar o singura ora. Daca ramai la liceu trebuie sa te axezi pe un sport nu e logic? si o sa ai cateva ore de antrenament acuma depinde.

| omulpaiangan explică (pentru SiLaS):

Pai da dar daca eu fac deja sportul acela la o sala privata, mai trebuie sa fac ore in plus si la liceu?

| SiLaS a răspuns (pentru omulpaiangan):

Nu.Faci doar cateva ore normale (mate, romana, bio etc.)