| StormyNight a întrebat:

Cate ore stati pe zi la calculator in vacanta?

7 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

În jur de 6-7 ore când n-am altceva mai bun de făcut în ziua respectivă.

| Mαdαliηα a răspuns:

In vacanta? pai oricum si cand eram in timpu scolii. Dimineata cand ma trezeam ma puneam la pc. inainte cu vreo jum de ora - 1 ora inainte sa plec la scl. ma dadeam si eu dl pc. apoi cand veneam dl scoala aruncam dp mine si ma puneam la pc. si stateam pn la 11, 12.
Acum in vacanta. Ma trezesc [ pe langa faptul ca ma spal ] ma pun la pc. Dupa ce stau 2, 3 ore continuu. ma dau si ma aranjez, ma plimb prin casa. apoi iar ma pun la pc. dupa cand se mai lasa racoare. ca vine si mama de la servici. Ma duc pe afara vreo jum de ora. - 1 ora. apoi cand vin in casa. Mananc sau ce mai fac si iar stau la pc. Pana la 11, 12 happy. laughing)) si depinde. am zile in care ma mai gandesc si eu sa mai plec prin oras sa ma plimb si mai las pc-ul dar. Rar rolling on the floor. happy

| Alecsandra95 a răspuns:

In jur de 4, poate chiar 5. laughing

| pentrutine96 a răspuns:

Cel mult 2 orehappy

| alexland12 a răspuns:

2-3 in zilele cand ies cu prietenii.
6-7 in zilele cand n-am chef de nimic si nu ies din casa. :-)

| brunettenini a răspuns:

5-6 ore si iarna si vara

| JOJO14 a răspuns:

3-4