| NyCoLeTaaa a întrebat:

Cate saptamani trebuie sa aiba un catelus ca sa poti sa ii faci baitza?

3 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Eu știu că e bine să aștepți să facă trei luni, până îi faci toate vaccinurile însă părerile sunt împărțite. Ideal ar fi să vorbești cu veterinarul
Citește aici http://www.animalutze.com/articole/baia-cainelui-cand-de-ce-cu-ce-si-cu.php

| Angel_8830 a răspuns:

Cam 4 saptamani si poti sa-l speli fara probleme. Atentie! sa nu ii faci deseori baie, deoarece nu este bine; odata la 2 luni este de ajunsbatting eyelashes

| mitzaETS a răspuns:

4-5 saptamani
Trebuie sa'i faci baie cat mai rar
Sau macar o data pe luna.