| ANDREUTZICA a întrebat:

Cateva faze prin care sa enervez lumea va rogbatting eyelashes

3 răspunsuri:
| paulaaaaa a răspuns:

Intotdeauna cand te iei la cearta cu cineva, trebuie sa stii sa il faci din vorbe. Asa ca atunci cand zice ceva de tine, ii intorci vorba jignindu-l despre cum arata, cum se comporta sau ceva legat de persoana lui. Injuraturile intotdeauna sunt neinteresante, adica pe mine una ma doare undeva cand ma injura cineva. Dar in schimb, atunci cand jignesti pe cineva, in doare tare devil! Bafta :*

| Carmen100 a răspuns:

Rupe un biletel si scrie pe fata "citeste pe verso" apoi scrie si pe spate "citeste pe verso". Sa vezi ce fata o sa facahee hee

| MihaiGe a răspuns:

Incearca sa il intrebi de multe ori acelasi lucru.
Bafta!