| Anonima26985 a întrebat:

Câteva informații despre crush-uri? De exemplu cum sa vorbești cu el,cum sa te bagi in seama,cum îți dai seama daca și el te place,cum îi spui că îl placi, când sa ii spui etc.

2 răspunsuri:
| Hellobello a răspuns:

Pai intai incerci sa il cunosti, banuiesc ca stii deja multe lucruri despre crush-ul tau. Apoi poti incepe o conversatie cu el, un subiect care stii ca il pasioneaza, poti sa ii ceri un sfat despre ceva la care se pricepe el sau pur si simplu incepi o conversatie, te legi de orice ca sa vorbesti cu el. Dupa ce o sa vorbiti mai multe o sa iti dai seama daca merita sa mai incerci sau nu, adica din felul in care vorbeste cu tine iti dai seama daca mai are rost sa continui. Daca ti se pare ca totul merge bine, ca vorbeste si el nu numai tu, ca il intereseaza lucruri despre tine etc, poti sa ii propui sa iesiti si atunci ii spui ca il placi. Succes

| Anonima26985 explică (pentru Hellobello):

Bine mersi voi incerca pupici