| Blondina17 a întrebat:

Cati ani are Miley acum, in 2011?

Răspuns Câştigător
| tagastatud_6576 a răspuns:

18 ani happy

8 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

-3

| Neimportant a răspuns:

18happy

| Chryssuu a răspuns:

Salut...MIley are acum 19 ani pentru ca este nascuta in 21 noiembrie. Sper ca te-am ajutathappy

| NancySweetty99 a răspuns:

Miley Cyrus e o cantareata pop si actrita care a devenit cunoscuta pentru celebrul rol din Hannah Montana care joaca rolul lui Miley Stewart.happy
P.S. Daca mai ai vreo intrebare despre Miley Cyrus poti sa ma intrebiwinking Ok?

| mada1414 a răspuns:

Miley Cyrus va face 19 ani pe 23 noiembrie.

| ღAღdღaღ a răspuns:

Buna! Va implini 19 ani pe data de 23.11(Noiembire),tinand cont de faptul ca ea este nascuta in anul 1992. Fundita :-)?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 an si 8 luni rolling eyes. Mai bine foloseai wikipedia. Aflai mai repede asa, intr-o secunda fara sa astepti raspunsurile noastre.

| Adita_8424 a răspuns:

Pe 23 noiembrie face 19 ani.