| anonim_4396 a întrebat:

Cati ani ii dati fetei din imagine? Am nevoie sa stiu >:- http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/......939_n.jpg. Mersi, Funda desigur.

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

10-13 ani

5 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Mai mult de vreo 14, 15 ani nu are tongue

| Nolkyz a răspuns:

12-13 ani.

| qMisaki a răspuns:

……………………….,–~~"’¯¯¯¯¯¯"’~~–,,
… … … … … …,,-~"¯::::::::::::::::::::::::::::::::::¯"’~,,
… … … ….,,~"::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::"~,,
… … ….,,-":::::::::::::::/::::::/:::::::::::::::::::::::::::::::-,::-,::"-,…
… … …,-":::::":::/:::::/::::::/straight face::::::::::::::::::::::::::::::::::::::/:::
… … /:::::::::straight face:::::straight face::::straight face::::::::::::::::::::::::straight face|:::::::::::straight face:/:::::straight face::
… …/:::::::::::::::::::::::’",:::::,::::::::::::::straight facestraight face::::::::::,//::::::/::::
…./::::::::::::::’::::::-,:::"-,"-,::-,"-,,:::::::::/: |::::::,-"//:::::::::::::
…./:::::::::::::::::",-,,:straight face"~-,,,:"~-": :"-,::::/: :/:::,-": :/::,-"
… /::::::::::::::::::/, __"-,: :,,-~","’,-,: : ::/: :/:,-",-~,"-,":/:,,-":,-//’
… |:::::::::::::::::/:o:::o: :,,-"/.,-":.|: : : : ": -’":/./,–,".’|"/:::::straight face-"
…|::::::/:::::::::/::/|::straight face.: :.|’|(@)|.|.|: : : : : : : straight face(@||;;;|././straight face::
…|:straight face::straight face::::::::/::’-’:::’-,’: : ‘’’~’_/,/: : : : : :,: :’-’-¯-’~’: |::straight face::straight face
…|:straight face::straight face::::::::/:::straight face:::::’|: : : "’ ¯: : : : : : : : : :: : : : : : /::::’:straight face
…|:straight face::straight face:::::::/::::straight face:::::’: : : : : : : : : : : : : : :’: : : : : :/:::::straight face:straight face
straight face::straight face:::::straight face:::::straight face:::::straight face,: : : : : : : : : :____,: : : : : : :,-"::::::straight face:
….’|:straight face:::::straight face:::::straight face|::::::’~,: : : : : : : :’-***’: : : :,,~"::::::::straight face
… …’straight face::::straight face::::::/.|:::::straight face: : "~,: : : : : : : :,,-~,"::::::’::::::straight face:/
… ….\::::straight face"~,/-,|::::::straight face: : : : ¯"~,-,,,-~":::,,-’::::::::-,, _:straight face/
… ….’,,:straight face~–’-~::::::straight face: : : : : : |:straight face,,-~"¯. __::::::::….’|
….,~"’: : |: : : : : :::::straight face: : : : : : |¯"’~~"~,",: : ::::::straight face… /
.,-": : : : : straight face: : : : : ::::::straight face: : : : : : : : : : : : "~’-,::::::straight face,
.|: : : : : : : |: : : : : : |:::straight face,,: : : : : : : : : : : : : :"-,-:::straight face:
.| : : : : : : : : : : : : : |:::straight face:’-,: : : : : : : : : : : : : : :"-’,|: straight face
… : : : : : : : : : :’: : :::straight face: : ‘’: : : : :~,,: : : : : : : : : "~-’, _
… : : : : : : : : : : :: /straight face:/: : : :’,-’-,: : : : : "-,: : : : : : : : : : :,/"’-,
….: : : : : : : : : : straight face: |/: : :,-"…."-,: : : : : ‘: : : : : : : : :,/…."-,
… …: : : : : : : : : : : |: : :/……….: : : : : |: : : : : : :,-"……….’
… …. : : : : : : : : : ‘’: : /………….: : : : |: : : : : :,-"…………….|
… … … : : : : : : : : : ‘:/…………….: : :,/: : : : : /……………….
… … …. : : : : : : : : : ……………………:,-": : : : :,/…………./
… … … … : : : : : : : : :, _…………. _,"======’, _……….,-"
… … … …,: : : : : : : : : : ¯"’~—~"¯: : : : : : : : : :¯"~~,’
… … … ….’,: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : ‘|: :
… … … … …., : : : : : : : : ‘: : : : : : : : : : : : : : : : : : straight face: : ‘
… … … … … …,: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : |: : :
… … … … … …. : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : straight face: : : :
… … … … … … …\,: : : : : : : :, : : : : : : : : : : : : : : :/: : : : :
… … … … … … ….\ : : : : : : : :’ : : : : : : : : : : : : : straight face: : : : : ‘|
… … … … … … …./:: : : : :, :::: |: : :::::::::::::: : : straight face: : : : : :
… … … … … … … /: : : : : : : : : : : ‘,: : : : : : : : : : : |: : : : : straight face
… … … … … … …/: : : ‘: : : : : : : : : :’,: : : : : : : : : straight face: : : : : : |
… … … … … …./: : : : :: : : : : : : : : : :, : : : : : : : : |: : : : : : |
… … … … … …,/: : : : : : :: : : : : : : : : : ‘,: : : : : : : |: : : : : : |
… … … … ….,-": : : : : : : :"-,: : : : : : : : : : : : : : : : straight face : : : : : |
… … … … …,/ : : : : : : : : : :"-, : : : : : : : : : :: : : : : /: : : : : : /
… … … ….,/ : : : : : : : : : : : : :"-, : : : : : : : : :’: : : straight face : : : : :,/
… … … …,/ : : : : : : : : : : : : : : : "-,: : : : : : : : :’: : |: : : : : : /
… … … …/: : : : : : : : : : : : : : : : : : "-,: : : : : : : : ‘: |: : : : : /
… … …./: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :"-,: : : : : : :,|: : : : :/
… … …,/: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :"-,: : : : : : :: : : : /’|
… … …/-,-,",,-,~-,, _: : : : : : : : : : : : : : : : : "-,: : : : : :’: : :’|: |
… … …|’,/,/straight face|:,: : : "’~,,~~—,,, _: : : : : : : : : :’: : : : : :,: straight facestraight face|
… ….|: :": ||: :": : : : : : :"-,……. ¯¯""~~~—–~|: : : : : : straight face: |’
… ….|: : : ||: : : : : : : : : : :"-,………………….|: : : : : : : |: |,"
… ….| : : : : : : : : : : : : : : : :"-,…………………: : : : : : : :,|.|
… ….| : : : : : : : : : : : : : : : :"-,……………….,-": : : : : : : : ‘"
… ….| : : : : : : : : : : : : : : : : : :"-……………,/: : :: : : : : : : : :,
… ….| : : : : : : : : : : : : : : : : : : :,………,/: : : : ‘: : : : : : : : : |
… ….| : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : …….,/: : : :,-~/: :,: : |: :/: straight face
… ….’|: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : ~"¯: : : : : |: straight face: : /: :/:,/: :/
… … …|: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : |: : : : : : : :"-,, _/_,/-~"straight face
… … …|: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : |: : : : : : : : : : : : : : : straight face

| MicuţăBăă a răspuns:

14,15 ani =D

| Klews a răspuns:

AMALIA. Nu e frumos sa-mi iei fotografii de pe pagina mea.