| PredatoR a întrebat:

Cati bani ati gasit maxim pe jos si cat ati gasit ultimadata?big grin Eu am gasit anul trecut 10 lei in curtea scolii si asta vara pe strada cand jucam fotbal 5 leibig grin laughing Voi?

Răspuns Câştigător
| DennisRof a răspuns:

Cel mai mult am gasit pe drum spre pizza... 100 leiibig grin erau si erau langa bordurabig grin, iar de inapoiat nu am stiut cui sa ii dau inapoi.

3 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Maximul de bani pe care i-am gasit pe jos a fost de 50 lei, pe care i-a scapat o fata, nu i-am pastrat pentru. ca am stiut ai cui sunt, deci i-am inapoiat.
Ultima suma de bani gasita de jos, de mine a fost de 5 lei.
(Nu i-am inapoiat pentru. ca n-am stiut ai cui sunt, desii dupa cateva zile am pierdut eu 5 lei waiting)

Răspuns utilizator avertizat
| Krysscristinakryss178 a răspuns:

90 de lei