| CяﻵsŁﻵηε a întrebat:

Cati kopii are Hurrem, din filmul Suleyman Magnificul? dau fundahappy

17 răspunsuri:
| CяﻵsŁﻵηε explică:

Pai nu il are pe cel mare, fata, si inca 2 baieti pe care i.a facut unul dupa celalalt? eu stiu ca are 4 kopii.3 baieti si o fata.

| positivity a răspuns:

Din câte ştiu eu, trei copii, dintre care doar doi sunt băieţi.
Sărbători fericite.

| elenutza27 a răspuns:

Deocamdata are 4 : 2 printi si o printesa

| prizeFTW a răspuns:

4 copii. 3 baieti si o fata. Am vazut pe net pe la episodu 60 ca are mai multi =]]. Femeia aia nu are alta ocupatie laughing

| prizeFTW a răspuns:

7 baieti si 2 fete cred. Am vazut pe internet cand ei erau deja mari.

| Addaa1998 a răspuns:

4!

| Lou222 a răspuns:

Va avea 5 baieti si o fata

| LittleShyDevil a răspuns:

3,doi baieti si o fata!

| armygirl a răspuns:

Are 5 copii : Mehmet, Mihrimah, Selim, Bayazid si ultimului nu-i stiu numele

| claudiamis a răspuns:

Are 6, Mehmet, inca un print care moare si nu este aratat in serial, Mihrimah, Bayazid, Selim si Cihangir

| Madyyk_Nicoletta_1933 a răspuns:

5 in ep 46 mai face un baiat happy

| Lorycyka93 a răspuns:

Mehmet, Selim, Bayazid, Chagir si Mihrimah
P.S. nu uita de www.SuleymanMagnificul.com

| AlexandraMikky a răspuns:

Deci...
Mehmet,Baiazid,Selim,Cihangir,Mihrimiah si in realitate, in istorie este scris cum ca ar mai fi avut inca un baiat, dar nu sunt sigura cum il chema pentru ca numele difera de la site la site.

| crimiru06 a răspuns:

Momentan in serial are 5. 4 printi:Mehmet, Selim, Bayazid si Cihangir. Mai are o fata pe care o cheama Mihrimah!