| you a întrebat:

Cati omeni cred in dumnezeu?

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu cred happy

| JackieSue a răspuns:

Inca o mana ridicata aici!

lolita
| lolita a răspuns:

Pai eu stiu mai, inca mai sunt oameni credinciosi dar cu fiecare generatie mai putini.

| Ralux a răspuns:

Tu crezi?
Asta este cel mai importantwinking.

Răspuns utilizator avertizat
| ejaxz a răspuns:

In primul rand asi dori sa-ti sugerez o eroare de scrierebig grinumnezeu se scrie intotdeauna cu LITERA MARE.Incearca sa fii mai atent/a!?!
Si in legatura cu raspunsul...nu poate fi facut un sondaj in legatura cu asta.si nu cred ca este o intrebare prea reusita.Cine crede in Dumnezeu crede pentru sine nu pentru a se lauda in fata cuiva.Fiecare are dreptul sa-si aleaga credinta in schimb Dumnezeu e unul singur!

| naya a răspuns:

Multi..in opinia unora prea multi.laughing oricum stii ce zice in apocalipsa parca, nu? ca atunci cand toata lumea va stii de El(acum depinde in ce sens)..va veni THE END! :-ss we're doomed laughing

| annitu_7383 a răspuns:

Poy. vreo 666

| Sony8998 a răspuns:

Eu cred in ceea ce vad.
I don't believe in God and I don't believe in judgment day!

Who Wrote the Bible? Daca veti vedea acest documentar va veti schimba parerea despre religie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cel de pe TPU?
eu nu cred in nimeni decat in mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai putini decat se arata