| An0nYmA a întrebat:

Catre fanii MO si FOCA :care este episodul vostru favorit? va amuzati? cum vi se par?

7 răspunsuri:
| InnocentSmile a răspuns:

Vocatie...putin putinlaughinglaughinglaughing

| BlackVeil a răspuns:

Imi plac toate, dar recunosc ca cel mai mult mi-a placut ep 14 (Dietatietorul).winking

| Alexiyaaaa a răspuns:

Mie imi plac toate episoadele.Starnesc rasul tuturos telespectatorilor care se uitatongue

| Kissy123 a răspuns:

Ep fav= ala cu tatuajul ep 10 [pufosheniahee hee ]
da ii ador, nu pierd un episodlaughing
mi se par foarte amuzante si super si le urez multa bafta si so continue tot asa, la cei care produc episoadelewinking

| Shara17 a răspuns:

Nu am un ep favorit dar mi se par foarte faine si imi place ca de fiecare data exista cate o idee noua.

| LOReDANa_8414 a răspuns:

Paralele e bestial :X:X:X:X laughing