| Rebe97 a întrebat:

Caut o melodie in engleza in care canta canta si deodata zice nooooooooooo... daca stiti care e dau fundoaca

7 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

O stiu eu o canta o fata si apoi incep mai multi sa cante, ceva cu fetele impotriva baietilor big grin; da imi scapa numele... si zice asa noo dulce. nu stiu ce. {stiu ca nu te-am ajutat dar m`am bagta si eu in discutie]

| Rebe97 explică:

Nu nu e justin bieber ca pe ale lui le stiu nu stiu cine o canta da nu e bieber

| Rebe97 explică:

Nui nici una dintre astea o canta un barbat singur canta el refrenu ce canta si deodata zice noooooooooooooo cu oooooo alungat:-)

Răspuns utilizator avertizat
| TheLilDragon a răspuns:

Justin Bieber- Baby? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber-baby

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madcon - glow