| DOCaka47 a întrebat:

Caut o porecla amuzanta, ca sa tachinez o fata si ea mi-a pus un nume de fata dupa ce am jucat carti si am facut un semn zicand acel nume

3 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Piggy.

| Ađřıαηηα a răspuns:

Buna.
Poi poreclele se aleg doar daca au legatura q ea.Adica cum ai spus si u ca ai zis la joc numele ala si ea ti-a pus porecla.Si eu am avut o poreclaalaughing idioata si pusa de niste tampitilaughing copii fara viitor Eraa metinara rolling on the floor))))) Cum spuneam copii fara viitor.In fine revenind la tine poti sa-i gasesti una doar daca face o greseala ca tineelaughing Sper ca te-am ajutat.Baftabig grin

| IrimieRaluca a răspuns:

Fulga?