| AntoniaRaluca a întrebat:

Caut pe cineva fan la the vampire diaries si the originals ca sa conversez despre seriale. Merge si un fan PLLlaughing ce parere aveti despre disparitia lui Hayley in TO?

1 răspuns:
| Inutza0102 a răspuns:

Eu nu cred ca a patit ceva, adica pur si simplu Marcel vrea sa faca o intelegere cu ei...cred laughing Oricum o adooor pe Hayley si cred ca as plange 3 luni daca ar pati ceva sau copilul crying Si sunt fana si TVD si PLL laughing :X Dar nu am terminat inca PLL chiar daca ma uit din iunie laughing si la TVD nu am avut timp sa vad ultimul episod dar ma uit acum :3