| ßąßiiiiiiii a întrebat:

Caut pe toate site-urile un metin2 private server dar nu gasesc unul bun care sa cresty repede... vreau unul cu ratele 1000% si sa fie mai mult pvp dar daca este pvm nu-i nimic.

Răspuns Câştigător
| J0HnNyX a răspuns:

Pai este ItaLongju, FunHouse2, MondialMt2, Servere Gm Mode. Funda?

4 răspunsuri:
| eduardlica a răspuns:

Http://89.41.1.73/index.php asta e tare metin 2 style chiar daca e PVM e tare si cresti repede plzz intra sa ma fac si eu GM :D

| TheClauu1996 a răspuns:

Cauți un server PVM-PVP lvl max 250, cu iteme/mape noi (originale, nu toate prostiile de sunt pe toate serverele)?

Sa te chinui sa faci lvl și sa Îți bonusezi itemele? (Să îți faci seturi)

Să te duci la Farmat pentru itemele de upgrade?

Atunci SonyMt2 este exact ce cauți, cu o vechime de peste 3 ani ONLINE!

http://sonymt2.ro/sv

| Spiker_9104 a răspuns:

Un server PvP este Escadamt2 la inceput iti da lv 90 si 1.000.000 yang King gasesti la pescar, PV poti avea pana la 100kk cred nu stiu sigur bonusuri mari de tot mai exact 300000 arme de lv 70 pana la 92 de care vrei, poti sa folosesti si arme de 92 chiar daca ai 90 NPC pentru skiiluri P, G, M grad si altele de asemea poti sa schimbi rasa si sexul caracterului de cate ori vrei pe loc la NPC
PS:daca vrei sa ai cu cine sa joci intra pe regatul albastru

| Metin2BornToFight a răspuns:

Salut
stiu eu un metin2 hamachi, poftim formatul:
Vreau sa va spun de un metin2 pe hamachi creat de mine...:
1)Siteul de download al clientului este: http://www.megaupload.com/? d=EC9I7VA1
2)Reteaua hamachi este: ID:Metin2BornToFight-1...-6
PASS:123
3)Cand vi sa descarcat metinul intrati in folder si o sa gasiti in format text documents/notepad un mc intrati si schimbati mc-ul de acolo cu mc-ul : 5.63.118.245

Gm-ii sunt foarte prietenosi,dar din pacate nu pot oferi iteme,exp,doar sa faca evneturi
Spor la joc;), daca aveti intrebari add la mess vlad_ro2001, da-mi add la mess si vbim de cont si de dinalea