| biscuite_7523 a întrebat:

Caut prietena in bihor, oradea tongue
Am 14 ani.

4 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Matrimonialele sunt peste drum papagal mâncător de biscuiți.

| InnocentKid91 a răspuns:

Mdea,bunica e disponibila, are vreo 70 de ani, nu stiu sigur,thinking id nu are, daca vrei nr ei de tel da-mi mesaj prvlaughinglaughingrolling on the floor

| ShyKido a răspuns:

Ma, asa multi disperati sunt in Oradea? :o Si eu sunt din oradea. Cauta.ti tu prietena pe.afara, nu pe internet. :d. Sunt MULTE care asteapta disperati de.astia

| Seby_3265 a răspuns:

laughingrolling on the floor Nimeni n'o sa te vrea daca esti in halul asta de disperat.