| yoachimy a întrebat:

Caut rochie de banchet de clasa a VIII-a. Sunt slaba, bust oarecum si sunt foarte complexata datorita faptului ca sunt slaba. ( toata lumea imi repeta acest lucru obsesiv ) Si vreau o rochie care sa ma puna in evidenta. Urgeeent! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Simplicity a răspuns:

Http://www.google.ru/......imglanding
romantica centura neagra iti pune in evidenta talia iac culoarea alba nu te subtie ba chiar din contra!
http://www.google.ru/......imglanding
o rochie cu volane la fel nu e o algere rea iti va ascunde silueta plus culoarea roz sper sa iti mearga!
evita rochiile negre strinse pe corp! alege ceva cu volane in zona bustului, poate si trinsa doar in zona de sus iar de la talie in jos largura (ca la marilyn monroe)
sper ca ti-am fost de folos )))

| Sandu_Alexandra_1998 a răspuns:

Buna, si eu am aceeasi problema [doar ca eu m-am ingrasat datorita ciocolatei, iar acum nu mai arat ...cum aratam inainte] cauta ceva sa ti se potriveasca dar si ceva care sa-ti placa