| allasunshine a întrebat:

Caut si eu o melodie reggae cu refrenu ceva de genul " ooo ooo ooo (nu stiu ce mai zice) everyday, everyday, everyday oooo everyday " Vreau si eu sa stiu cum se numeste va rog!

Răspuns Câştigător
| Craiciu_Ştefan_1992 a răspuns:

Melodia pe care o cauti se numeste Soulstorm si e cantata de Patrice. Si eu o cautam, dar am aflat cum se numeste aseara!

5 răspunsuri:
| elenutza27 a răspuns:

Alessia-everyday?

| Stan_Andrei_1996 a răspuns:

Usher - OMG

| Troe_George_1968 a răspuns:

Neil Sedaka "Oh Carol"

| Madalina_Roxana_1996 a răspuns:

Caut si eu o melodie ...stiu ca este in spaniola cred?! si la refren e ceva de genu "o o o..." iar urmatorul cuvant incepe cu g sau d nu stiu sigur.

| Vladu_Daniel_1989 a răspuns:

Ai reusit sa afli melodia?