| joker_6025 a întrebat:

Caut un cadou pentru o prietena[amica] aveti idei?

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

In functie de cat ti-ai propus sa cheltui poti sa-i cumperi o bluza, un tricou, o esarfa si un accesoriu simbolic de genul http://www.crownfashion.ro/......a3e-638863

| MiRuNiKaa a răspuns:

Cati ani are? pentru ziua ei de nastere?
pentru un simplu cadou asa sai arati ca o repecti ar fi o oja sau ceva semnificati, machiaj, rimel, parfun, un maimutoi mareeeee, un joc, monopoli, o carte, un joc video, un ruj, luciu de buze un sapon de par, o placa de par un telefon mobil, un altas, un dictionar sau mai vezi tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dildo