| vanelu a întrebat:

Caut un fil si nu stiu cum se numeste! Personajul principal este o fata mica(care merge la scoala) Mama si tatal ei au murit, iar ea a ramas in grija unei rude(femeie de 20 de ani care era bucatareasa) La bucatarie, la femeia aceea, s-a angajat un nou bucatar sef, care i-a luat locul ei, si ei ajung sa se palca. La sfarsitul filmului cei 3(femeia bucatarul si fata mica) isi deschid o mica cofetarie... daca ma puteti ajuta sa-mi spuneti cum se numeste filmul ar fi frumoshappy

2 răspunsuri:
| LaverCristian a răspuns:

Nu stiu cum se numeste filmul dar stiu ca e cu chaterin zita jones cauta pe www.imdb.com la filmele ei si ai sa gasesti

| liviubat a răspuns:

No reservations se numeste