| m3zzzu a întrebat:

Caut un server de cs 1.6 care cauta admin... prefer orice server mai putin cele de GunGame, zombie mod. Am experienta foarte buna in administrat + 6 ani experienta in cs, pot da proba pentru admin daca asa. Conditia mea este ca serverul sa fie non-stop. Cine e interesat add la id : m3zzzu@yahoo.com

3 răspunsuri:
| m3zzzu explică:

Nimeni ?happy

| Marius_Cimaxcim_1977 a răspuns:

Cs.ecolomania.ro

| Kill3r_7275 a răspuns:

1: Ai gresit categoria
2: Sunt Multe Servere Si Nonstop mai bine zis hostatewinking
3:cauta si tu Pe google Doar din asta sa inventat internetuwinking