| xFaith a întrebat:

Ce a fost mai exact cu turnurile gemene?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

In primul rand unul din turnuri a fost impactat de un avion de calatori apoi celalalt turn a fost impactat de 2ª avion si s-au prabusit provocand in urma sa 3000 de morti, printre ei si 4 romani.

3 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Ajuta-te de wikipedia http://ro.wikipedia.org/wiki/World_Trade_Center
Bafta!

| foreverуσυηg a răspuns:

S' au prabusit din cauza unui atac terorist [ al-Qaeda se numea organizatia terorista ]

| ioana02 a răspuns:

S-au prabusit.Au fost deturnate avioane sau elicoptere, nu stiu sigur, care s-au ciocnit de turnuri si impactul a fost dezastruos.Au murit foarte mult oameni.