| Inferno a întrebat:

Stie cineva ce s-a intamplat cu adevarat pe data de 9.11.2001?(cu turnurile gemene?)

Răspuns Câştigător
| DBlack a răspuns:

Pe scurt. americanii si-au distrus turnurile, manipuland lumea, spunandu-le ca "unii " le-au distrus. ei atacand tara cu petrol din belsug (oare de ce. ) sa nu uitam ca si pentagonul a fost atacat.a intrat un avion. care dupa 5 minute avionul a disparut.cum, habar n-am. asta inseamna indoctrinare si manipulare in masa. pana si in ziua de azi, americanii cred ca un avion a intrat in pentagon.

Răspuns utilizator avertizat
| DBlack a răspuns (pentru lolosaurus):

Fara dovezi?! cred ca esti incuiat/a mintal. happy ce dovada iti trebuie sa gandesti logic la chestia cu pentagonu? daca tu intrii cu un avion de pasageri intr-o cladire. spune-mi cum poti face in asa fel, ca in 5-10 minute, avionul sa dispara complet de acolo, fara nici o urma?! legat de turnuri, arhitecti, experti au spus : era imposibil sa darami asa turnuri doar cu 2 avioane. martorii au spus ca sau auzit bubuituri de la subsol. asa ca, intai documenteaza-te.si pe urma vorbeste.ca d-astia ca tine sunt multi. care se baga in discutie, dar habar-nau

Răspuns utilizator avertizat
| DBlack a răspuns (pentru lolosaurus):

Amice, avioanele au explodat inainte sa intre in turn. adevarul911.blogspot.com/ citeste aici. sunt si dovezi (Fotografii). eu sa ma documentez? mai uita-te si aici

11 septembrie 2001 - Adevărul despre Falsul Atentat Terorist [1/2]
http://www.youtube.com/watch?v=qXieeVY9Fi4

11 septembrie 2001 - Adevărul despre Falsul Atentat Terorist [2/2]
http://www.youtube.com/watch?v=pfraVm6VqAM

si hai sa-ti mai dau ceva tare.

http://www.youtube.com/......ttp?/watch

OSAMA is OBAMA. sa ma documentez eu zici?!

Răspuns utilizator avertizat
| DBlack a răspuns (pentru lolosaurus):

Oamenii aia de acolo spun adevarul maddam. happy. se vede ca nu te-ai uitat la clipwinking. martori de la dezastru, vorbesc, specialisti.winking cu oite ca tine, am mai avut de'aface. si stii ce spune un mare om? oamenii inteligenti rezolva problema, geniile le evita.

Răspuns utilizator avertizat
| DBlack a răspuns (pentru lolosaurus):

Amice. in clipuri sunt studii, nu este nici un clip conspirationist paranoic. daca este conspirationist paranoic, atunci de ce... avionul a explodat cu o secunda sau 2 inainte de a intra in turn.sau, de ce sa ma chinui sa-ti explic, mai bine uita-te la clip, daca vrei.si nu este nimic conspirationist, este adevarul spus pe fatawinking. sunt studii facute amice.si chestii logice. spune-mi si mie logic,cum ar fi putut un avion normal, daca nu avea nimic asupra sa, sa darame ditai mastodontu de cladire asa de repede? ca "paranoici" aia din clip au spus ca, sau mai bine te las sa te uiti.eu sunt paranoic si conspirationist, asta este ultimul raspuns pe care ti-l dau.eu ti-am citit link-urile, eu ti-am raspuns cu link-uri de vizionat,daca ti-e lene sa citesti si cu un link de citit,paranoici, asa ii numesti pe oamenii care erau la fata locului cand s-a intamplat "atentatul" nu? paranoici happy cum spuneam, asta este ultimul raspuns, cred ca am alte lucruri mai bune de facut, decat sa ma cert cu "oamenii cu ochelari de cal" vorba lui, hitler parca a spus asta, este mai usor sa manipulezi o masa de oameni, decat un singur om. happy

Răspuns utilizator avertizat
19 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Motivul pentru care Sua a putut ataca, cucerii si exploata o tara care nu avea cum sa se apere impotriva unei asemenea puteri.

Uite o melodie care ofera un bun adevar: http://www.youtube.com/watch?v=wCEycZBHwzs

| anonim_4396 a răspuns (pentru shadovv):

"Even though Bin Laden, was a CIA tactician" Bin Laden a fost un tactician CIA sau nu am tradus eu bine? Cum adica?

| shadovv a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe scurt Bin Laden de fapt lucra pentru Cia. Toate armele trupelor din irak erau date de americani.

| Inferno explică:

Rectific intrebarea: Ce credeti ca s-a intamplat

| Rapplex a răspuns:

9.11.2001 a fost planificat cu mult inainte de Al-Qaida deoarece Arabia Saudita a refuzat ajutorul lui Osama bin Laden pentru eliberarea Kuwait`ului, cu toate ca acesta a dat o mare dovada de eroism luptand si invingand trupele Uniunii Sovietice care doreau sa cucereasca statele Orientului Mijlociu.Arabia Saudita a acceptat ajutorul Statelor Unite, bin Laden simtindu`se umilit si de aici rezultand o uriasa ura fata de lumea occidentala.

| GandesteLogic2011 a răspuns:

Nu exista evidenta, Iar fara dovezi CLARE. Nimeni nu-ti va putea spune ADEVARUL.

| Skiipper a răspuns:

Combustibilul de avion, kerosenul, arde cu flacari GALBENE, cu un avion de la NASA care a luat foc pe pista in urma unui impact. Flacarile exploziilor avioanelor care au intrat in turnurile gemene ale WTC la 11 Septembrie 2001 sunt ROSII, ceea ce indica folosirea unui EXPLOZIBIL (napalm) amplasat in avioane.

| corolav a răspuns:

Se va afla probabil atunci cînd se va afla cine l-a ucis pe Kennedy, dacă americanii au ajuns pe lună, dacă sînt adevărate poveştile cu vizite ale extratereştrilor pe pămînt, care este explicaţia cu triunghiul Bermudelor, dacă Elvis Presley a trăit încă mulţi ani după ceea ce s-a chemat a fi fost decesul său.
Culmea este că în toate sînt implicaţi americanii ( adică cei din SUA). Este doar o părere iar nu şi o teorie pe care aş încerca să o susţin şi să o dezvolt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-au prabusit. A avut grija de asta o mina de scelerati.

| dorykutza a răspuns:

Nu prea stiu exact. In mare af fi ca :
Niste camicaze s-au ciocnit cu avioanele in turnuile ale pentru.ca vroiau sa se sinucida. ma rog cam asa ceva... fundita?