| cristinela4 a întrebat:

Ce aș putea face să-mi alung stare asta nasolă care e în legătură cu Bac-ul? please sfaturi. Dau fundiță!

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Sa inveti fara sa te stresezi prea tare. Fa cat poti fara sa intri in panica. Iti va fi bine.

| cristinela4 explică:

Mersi mult! Ești foarte înțelept, am să încerc să-ți urmez sfatul. Baftă și ţie!

| cristinela4 explică:

Mersi pentru sfat!

| ionutbrezeanu a răspuns:

Invata! Mai avem putin si terminam. Suntem pe ultima suta de metri si chiar acum vrei sa clachezi? Trage tare acum ca dupa aia avem timp destul sa petrecem! Cred ca nu e unu sa nu aiba stare nasoala in legatura cu prostia asta de Bac, dar ce vrei sa facem, sa ne plangem? Hai sa terminam odata cu chestia asta. Tine minte: Dupa rau vine bine, intotdeauna!winking Bafta la bac!