| YahOOzOOp a întrebat:

Ce a-ti face cu 3000 de euro?

10 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

As face o fapta buna, ajutand 3000 persoane, fiecareia dintre ele oferindu-le cat-un euro... pentru ca m-ai apoi sa fiu injurat pana mor pe motiv ca mi-am batut joc de ei oferindu-le doar un euro. o.o'

| tabittha a răspuns:

Multehappy

| CGAlexandra a răspuns:

As merge intr-o calatorie.Pe undeva prin Mexic, Spania, Franta sau Americathinking

| Hachimytza619Akita a răspuns:

Wooow ce as face:))
1.mi-as lua o centura de wrestlinghttp://www.wweshop.com/......s/06-00834

Mi-as lua o minge jabulani de la adidas
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Un Ipad 2 64 gb si restul de 2100 de euro i-as dona pentru copii care nu au o casa, niste parinti, care sunt cu malformatii si de toate problemele deci daca as avea acesti bani asta as face cu iei si in primul rand daca iti iei masina nu primesti nimic dar daca dai la copii neajutorati primesti rasplata de la Dumnezeu stiti acea vorba dai putin pe pamant si primesti mult in ceruri!

| mihnea173 a răspuns:

Mi-as face casas in Bucuresti

| doareu914 a răspuns:

As face o investitie

| Delia_5516 a răspuns:

Mi-as luu o masinuta... apoi as calatori cu ea love struck

| cler3 a răspuns:

Cred ca i-as dona unui orfeliat o parte din ei si o parte i-as oferii mamei mele ca sa se trateze.

| girerele a răspuns:

Mias umpara masina

| avxaji a răspuns:

As pleca in Hong Kong. M-as intoarce cu sacul in spate plin de troace si uite asa inca un bisnitar roman big grin