| Opris_Bogdan_2000 a întrebat:

Ce accelerează creșterea bărbii?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te razi mai des.Doar daca ai nevoie.La maturitate ai sa fii complexat de ea.

| OnuOnulică a răspuns:

Uleiul de ricin.

| aXy99 a răspuns:

Cam nimic. Eu am 16 ani si este destul de deasa pe obraji si pe gat, dar la barbie am doar cateva fire. O scurtez si ii dau forma folosind un aparat electric. Este si genetic. La unele persoane creste mai repede, la altele nu. Ai putea sa te iei cu lama in zonele unde a inceput sa creasca, ii va accelera putin procesul.

| Hannibal2k a răspuns:

Salut, si eu am incercat mai multe produse pentru cresterea parului facial. Am stat cate 5 luni consecutive fara sa ma rad si totusi fara rezultate. Recent am descoperit o solutie topica produsa in US care promite cresterea parului atat facial cat si cel de pe cap. Am decis sa incerc solutia, acum doua luni am cumparat prousul, vine intr-o sticluta care teoretic e suficienta pentru doua luni de tratament. Dupa aceste doua luni si o saptamana am observat rezultate satisfacatoare si sunt foarte multumit. E recomandat ca pentru rezultate maxime sa folosesti produsul cel putin 6-7 luni multi oameni au crescut par facial asa cum nici nu si-au imaginat ca se poate. Exista si un grup pe Facebook cu toti cei care au folosit si inca folosesc solutia respectiva https://www.facebook.com/groups/TheMinoxBeardSpot/?fref=ts

. Tratamentul se numeste MINOXIDIL 5% si costa doar 50 de roni pentru o luna de tratament. http://www.minoxidil-authentic.ro/

Multa bafta!