| Geocc112233 a întrebat:

Ati folosit vreun produs pentru cresterea barbii?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Barba si parul de pe cap cresc hormonal!
Din pacate, nu exista produse care sa-ti influenteze hormonii, ca sa-ti creasca barba. Aceea va creste complet, cand maturitatea ta fizica este incheiata.

| Geocc112233 explică (pentru Violleta2022):

Prin cresterea barbii ma refer la indesire si acoperire goluri. Stiu ca uleiurile ajuta, am folosit unul recomandat pe chatul de la www.ibarber.ro dar inca mai am de lucru la o barba asa cum mi-o doresc.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Ceva de la o fata mare virgina. Dar este greu de gasit, ca fetele mari nu mai sunt virgine, iar virginele nu sunt fete mari.