| DavidutzAgache694 a întrebat:

Ce activități as putea face afara dacă as ieși?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te plimbi cu bicicleta

| dullcat a răspuns:

Afara in fata blocului sau in oras? Poti sa te dai cu bicicleta, sa alergi, sa mergi pe un teren de sport cu un prieten?

| siriusblack98 a răspuns:

Nu ai mai fost niciodata pana acum afara sau? Ai trait in buncar?

| blairelovesmusic a răspuns:

Sa mergi la mall sa faci shopping, sa iesi cu prietenii la un restaurant de tip fast-food (Mcdonalds, Kfc etc.), sa iesi la un picnic tot cu prietenii sau cu iubita (doar primavara si vara cand e vremea mai calda), sa mergi la sala, sa te duci la aniversarea unui prieten sau a unei rude, sa vizitezi o ruda, sa te duci la cinema, sa te duci la un planetariu sau la un muzeu.