| anonim_4396 a întrebat:

Ce actor este mai dragut, atragator? Robert Pattinson sau Enrique Iglesias?winking scuze categoria nu stiam ce sa aleghappy

Răspuns Câştigător
| LolNope a răspuns:

Sincer,mie mi se pare Robert Pattison(datorita rolului sarmant care l-a jucat in Twilight)

7 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna Enrique Iglesias:XDar el e cantarettongue
Pa, pa

| MyFirstLove a răspuns:

Enrique Iglesias love struck

| RaluuRaluu a răspuns:

Unu`i actor, altu`i cântareţ! Si mai atragator e. Enrique Iglesias!

| LoveBellaLoveEdward a răspuns:

Robert pattison e cel mai atragator actor.

| aleexuţ a răspuns:

Enrique Iglesias. dar judecand dupa poza ta de profil se pare ca iti place Twilight si mai ales Rob Pattinson.

| luly16 a răspuns:

Enrique love struck dar el nu e actor... e cantaret

| YoanaYo a răspuns:

Enrique love struck dar el nu e actor... e cantaretlaughingwinking