| anonim_4396 a întrebat:

Enrique Iglesias sau Robert Pattinson. dc?

12 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Pai aaa Brad Pitt laughing)

| arysa a răspuns:

Enrique Iglesias-are niste piese foarte frumoase si canta bine:X

| gabitza05 a răspuns:

Enrique Iglesias:X pentru ca e foarte dragut si canta foarte frumos :X

| Elly4all a răspuns:

Robert Pattinson love struck..este cel mai dragut mai ales in Twilightlove struck

| CrucifiedCountess a răspuns:

Robert. dc? more looks, more intelligent and more... younger!

| marry a răspuns:

Enrique Iglesias happy

| YLLL a răspuns:

Robert Pattinson logic:X
Ptr ca este inteligent, frumos şi joaca in twilight =p~:X

| Andraa_3088 a răspuns:

Enrique Iglesias. Pentru ca este genul de artist pe care eu il apreciez foarte mult. Hero, Lost inside your love, Escape. dupa toate astea cum sa nu-ti placa? love struck

| missME a răspuns:

Robert Pattinson of course...
pentru ca este cel mai dragut, simpatic, destept, adorabil, carismatica, frumos, inteligent, zambaret, dragalas actor...:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Enrique Iglesias pentru ca este cel mai frumos barbat de pe pamant

| E7103385 a răspuns:

Enrique Iglesias(nu mai are rost sa comentez). Robert Pattinson - :-& nu, pentru ca mi-i greata de vampiri... at wits' end

| Beatrice_4558 a răspuns:

Robert Pattinson...pentru ca mi se mare mult mai frumos si atargator, si nu e genu de om care dupa ce a ajuns faimos si-a umplut capul de fite! El a ramas la fel...adica din ce am citi eu pe net...are aceiasi masina veche care e ca vai de ea, sta cu chirie in aceiasi casa care nu e cine stie ce...nu stiu gusturile nu se discuta asa ca eu il aleg pe ROB!