| Changes a întrebat:

Ce ai alege să faci?
a)să citeşti o carte
b)să stai pe mess
c)să vizionezi un film
d)să ieşi la o bere

De ce?

7 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Aş alege să stau pe mess deoarece am intrat în vacanţă mai ţin legătură cu noii şi foştii mei colegi.

| noi3 a răspuns:

Sa vizionez un film facut dupa o carte in timp ce stau pe messenger si beau bere.

| Maraa a răspuns:

A) e un mijloc de petrecere a timpului mult mai sanatosbig grin

| basexcu a răspuns:

E) sa ies la un nestea

| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
Dacă am chef de vorbit stau pe mess, dacă n-am ce face mă uit la un film, dacă e soare ies la o bere... dacă toate lucrurile astea dispar de pe planetă atunci citesc o carte.De ce? De plictiseală aș face toate astea că în mod normal stau cu prietenii dar când ei nu sunt disponibili...

| dezireh a răspuns:

Sa vizionez un film ptc.nu stiu dar ador filmele.si ma fac sa uit de toate tampeniilerolling on the floor asa ca ma simt bine cand ma uit la un film

| ZZG a răspuns:

Bai,pai eu as iesi la o bere.cred ca e cea mai buna metoda de a te destinde:o bere/un suc cu fetele, caterinca si voie bunahappy