| eunice a întrebat:

Ce ai face cu 2 cuburi de gheata?

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Mai daca am ceva bautura racoritoare le pun acolo,dar daca nu am nici o bautura la indemana, atuncea i le bag cui nimeresc in haine, ca alceva n-am ce face cu ele laughing

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Le-as baga in congelator pana in august 2012 ca acum e frig.

| Swallow a răspuns:

Le-as pune in cafea sau ceai happy

| Twilight a răspuns:

Vara-le pun in bere sau mi le pun pe frunte sa ma racoresc Toamna-le-as tine in gura (stiu ca e ciudat, dar asta am facut acu 2 saptamani big grin) iarna-le-as pune afara sa vad ce li se intampla primavara-le'as pune la soare sa vad cat de repede se topesc iar acum le-as tine in gura sau m-as juca cu ele